Zaboravite bolide – Dženifer Lopez je bila glavna atrakcija na F1 treningu: Pojavila se u pink kombinezonu i sve oči bile su uprte u nju (FOTO)
Nova pre 4 dana | Autor: Irena Dedakin

Dženifer Lopez pojavila se na završnom treningu uoči kvalifikacionih vožnji Formule 1 u Saudijskoj Arabiji, privukavši pažnju u upečatljivom kombinezonu u jarkoj pink boji, koji je uparila sa odgovarajućim naočarima za sunce iste nijanse.
Njen outfit podsećao je na trkačku uniformu vozača Formule 1 – kombinezon sa rajsferšlusima spreda i pozadi, dodatno naglašen tamnijim pink kaišem sa srebrnom okruglom kopčom na prednjem delu. Lopezova je svoj izgled upotpunila prozirnim sandalama i srebrnom torbicom. Kosu je vezala u rep, dajući celokupnom izgledu sofisticiranu notu. Fotografisana je pored bolida Ferarija koji vozi Šarl Lekler, zajedno sa članovima tima. A post shared by Jennifer Lopez (@jlo)