"Samo ovo me zanima, pevam u crkvi godinama": Lena Kovačević o privatnom životu i karijeri: "Mladim muzičarima bih savetovala da odmah imaju dobre advokate"
Blic pre 8 dana

Lena Kovačević je jedna od retkih javnih ličnosti, koja se od početka karijere, uopšte nije promenila. I dalje je profesionalna u svom poslu, ali i veoma kulturna, korektna i ljubazna sa predstavnicima sedme sile.
Posle muzičke manifestacije “Pesma za Evroviziju”, ponovo će se takmičiti na “Beogradskom proleću” sa pesmom “Pozovi me”. Izgleda da su počela da vas privlače takmičenja? - Nijedno takmičenje ne posmatram kao neko takmičenje među muzičarima već priču pesme koju treba da ispričam. Nisam takmičarski tip i iskreno ću vam reći da sam te vrste manifestacija uvek volela zbog količine muzike, odnosno nove muzike koju možemo da čujemo tokom tih nekoliko dana. Sjajna