Princ se penje na kladionicama: Evo koje mesto mu predviđaju na Evroviziji tri sedmice pred takmičenje - naše komšije u top 10 na listi (foto)
Blic pre 1 dan

Predstavnik Srbije na ovogodišnjoj "Evroviziji" Princ od Vranje (Stefan Zdravković) za tri nedelje će na velikoj sceni u Švajcarskoj pevati pesmu "Mila".
On je pre mesec i po dana, prema prognozama, bio na 36. mestu po kladionicama, a početkom ovog meseca par mesta iznad, dok je sad situacija nešto drugačija. Sajt eurovisionworld.com, koji računa prosek kvota sa vodećih kladionica širom sveta, Princa sad stavlja na 29. mesto, te prognozira da će pri dnu tabele u finalu biti Hrvatska i Crna Gora. Favorit za pobedu svih ovih nedelja je Švedska, sa pesmom "Bara Bada Bastu". Naše komšije, Albanci, zabeležili su veliki