"У септембру планирам да се удам" Ћерка Лее Киш насмејала све: Млада водитељка хтела да се нашали на свој рачун, па збунила јавност!
Курир 25.04.2025

Водитељка и ћерка једне од најпознатијих српских плавуша, Лее Киш, Сара Миа Јокић, нема партнера већ је слободна, једном приликом се нашалила на рачун свог љубавног живота.
Како је открила, ускоро планира да се уда, иако младожење и даље нема. Сара Миа је том приликом говорила о послу, али на питање шта нас чека нареде телевизијске сезоне од септембра, Сара је дала шаљив одговор и наговестила удају ове године. - План од септембра јесте да се удам. Шалу на страну, нема младожење још увек, па ћу свакако сво своје слободно време искористити да се максимално посветим послу. Публику у сваком случају чекају разна изненађења, али ништа






