Тадић о реакцији полиције испред ДИФ-а у Новом Саду
Данас 28.04.2025 | Данас Онлине

Борис Тадић, лидер опозиционе СДС, сматра да је употреба силе испред ДИФ у Новом Саду кршење аутономије универзитета.
Тадиће је на друштвеној мрежи Икс реаговао на данашње понашање полиције испред ДИФ у Новом Саду, када је повређена студенткиња. „Ова употреба силе против студената и грађана испред ДИФ-а у Новом Саду је кршење аутономије универзитета и злоупотреба полицијских овлашћења. А изнад свега – ово је брутално насиље за које ће и налогодавци и извршиоци кад тад одговарати“, написао је Тадић. Ова употреба силе против студената и грађана испред ДИФ-а у Новом Саду је






