Тадић о реакцији полиције испред ДИФ-а у Новом Саду

Данас 28.04.2025  |  Данас Онлине
Тадић о реакцији полиције испред ДИФ-а у Новом Саду

Борис Тадић, лидер опозиционе СДС, сматра да је употреба силе испред ДИФ у Новом Саду кршење аутономије универзитета.

Тадиће је на друштвеној мрежи Икс реаговао на данашње понашање полиције испред ДИФ у Новом Саду, када је повређена студенткиња. „Ова употреба силе против студената и грађана испред ДИФ-а у Новом Саду је кршење аутономије универзитета и злоупотреба полицијских овлашћења. А изнад свега – ово је брутално насиље за које ће и налогодавци и извршиоци кад тад одговарати“, написао је Тадић. Ова употреба силе против студената и грађана испред ДИФ-а у Новом Саду је

Повезане вести »

Кључне речи

Политика, најновије вести »