(Драматичан видео) пао део крова са зграде, жена се бори са бујицом док је Младеновац под водом, а аутобуска станица река!
Дневник 06.05.2025

У већем делу Србије у овог поподнева и вечери јака киша праћена олујом прави хаос у многим градовима. У појединим местима је толико нападала да се низ улице сливају буквално "реке".
Управо такав призор стиже нам из Младеновца, а како преноси Инстаграм страница 192.рс, у питању је део ког главне аутобусле станице. На снимку се види како се возила једва крећу, малте не плутају по води, а поједини аутомобили "верглају" у месту. Приказана је и једна госпођа која се очигледно оклизнула у овој силној и приљавој бујици кише, јер се усправља и то са све теретом у обе руке. Излишно је причати да, барем у овом кратком временском оквиру колико траје








