"Neću da govorim o utakmici, pričaću o svađi u svlačionici" Pred Jokićem napravio haos, pa rešio da progovori: Gordon posle poraza otkrio istinu o sukobu!
Kurir pre 30 dana

Posle bolnog poraza od Oklahome u petom meču polufinala plej-ofa Zapadne konferencije NBA lige, košarkaš Denver Nagetsa Eron Gordon nije želeo da priča o utakmici u "Pejkom centru".
Umesto toga, iskusni košarkaš osetio je potrebu da iznese svoju stranu priče o navodnom sukobu koji se nedavno dogodio u svlačionici Nagetsa. Podsetimo, pred peti okršaj Oklahome i Denvera američki "ESPN" objavio je tekst koji je izazvao veliku buru u javnosti i ozbiljno uzdrmao Nagetse pred važan meč. U članku koji na svom portalu objavio ESPN detaljno je opisana svađa Gordona i Vestbruka koja se navodno desila u svlačionici Denvera nakon poraza od Klipersa u