Ovde je Princ od Vranje živeo u rodnom gradu: Evo kakvo mišljenje meštani imaju o njemu: "Otac mi je bio direktor firme" (Video)
Blic pre 13 dana

Drugo polufinale ovogodišnje "Evrovizije 2025", koja se sinoć održalo u Bazelu, od 21 čas gledala je publika širom sveta, a nakon glasanja dobili smo deset finalista.
Dalje su prošli: Litvanija, Izrael, Jermenija, Danska, Austrija, Finska, Litvanija, Malta, Luksenburg, Grčka Predstavnik Srbije Princ od Vranje, sa pesmom Mila, nije prošao je dalje. Ekipa emisije "Metar moga sela" uputila se u martu mesecu u rodni grad Stefana Zdravkovića, a meštani su otkrili tada kakvo mišljenje imaju o njemu. Princ od Vranje do četvrtog razreda osnovne škole živeo je u rodnom gradu, njegove roditelje poznaju neki sugrađani sa kojima je ekipa