"Тата бије маму": Комшија мајке из Ариља коју је бивши претукао, па бацио са терасе открила узнемирујуће детаље: "Дете је викало..."
Блиц 19.05.2025

"Ја нисам био ту када се то догодило, дете, син (6) од те жене је истрчао до моје мајке која живи доле и рекло јој: "Тата бије маму". Моја мајка је потрчала горе да помогне када ју је он бацио, скотрљала се низ кров и пала на траву. У болници је сада. Успела је да се увуче у кућу, закључа и позове полицију", прича син повређене Г.Ц. коју је Дарко Н. из Ариља тешко повредио бацивши је са терасе куће у којој је живела његова бивша супруга К.Н. коју је пре тога претукао.
Како додаје син повређене жене, Дарко је махао ножем. - Кажу ми комшије сада, комшије су мени и јавиле све шта се дешава - додаје син. Према његовом речима, насилник је своју бившу супругу тукао, ударао јој главом по целом стану, свуда има крви. Он додаје да је Дарко бацао намештај кроз прозор, а онда је кад је дошла и полиција ухватио за каиш и бацио је са степеница уз речи: "Водите ово г....". - Невероватно ми је да нико од комшија није притрчао да помогне, да












