Naslovne strane za petak, 23. maj 2025. godine

Beta pre 2 dana

 Beogradski dnevni listovi na naslovnim stranama za petak, 23. maj 2025. pišu o poseti visoke predstavnice EU za spoljnu i bezbednosnu politiku Kaje Kalas Srbiji, o lokalnim izborima u Zaječaru i Kosjeriću i o drugim temama.
 
 

ALO - "Jokiću oteli MVP titulu", piše list o tome da Nikola Jokić nije proglašen za najboljeg košarkša u ovogišnjoj sezoni NBA lige. "Ubijene izraelske diplomate", o zločinu u SAD.

BLIC - "Srbija na EU putu, ali bez prečica", o poseti visoke predstavnice EU. "Francuska i Nemačka napravile non-pejper za Republiku Srpsku", piše list.

VEČERNJE NOVOSTI - "Direktiva Nemačke i Francuske: Srušiti Dodika", piše list. "Zelenski bez prava na potpis", o uslovima Rusije u pregovorima o miru. "Nema penala na otplatu od 1,2 miliona", o prevremenoj otplati kredita.

DANAS - "Sprovesti reforme, a ne samo da se štikliraju na papiru", o porukama Kaje Kalas nakon posete Srbiji. "Krizni menadžment u odbrani patrijarha", o podkastu koji je pokrenula Srpska pravoslavna crkva.

INFORMER - "Vučić: Do kraja 2026. plate najmanje 1.174 evra", piše list o najavi predsednika Srbije. "Prijemni ispiti tek krajem jula", piše list o dešavanjima na fakultetima.

KURIR - "Mojsilović: Francusko - nemački dokument o RS otežava poziciju Srbije", piše list. "Poruka- jasno je da je članstvo u EU strateški cilj", piše list o poseti visoke predstavnici EU Kaje Kalas Beogradu.

NOVA - "Desant na Kosjerić", o predizbornoj kampanji za lokalne izbore. "Evropa i Amerika sve manje veruju Vučiću", o poseti šefice evropske diplomatije Kaje Kalas.

POLITIKA - "Čuvaćemo mir, stabilnost i svoje vitalne interese", o poruci predsednika Srbije nakon susreta sa Kajom Kalas. "Univerzitet u Beogradu pozvao studente da se vrate u klupe", o budućnosti studentskih blokada.

SRPSKI TELEGRAF - "Nemci i Francuzi udaraju na Srpsku", piše list.

 

 
 

(Beta, 23.05.2025)

Pročitajte još

Ključne reči

Društvo, najnovije vesti »