Сада је и званично! Бивши фудбалер Црвене звезде остаје у Аустрији - Радуловић потписао четворогодишњи уговор са Рапидом!

Курир 22.06.2025
Сада је и званично! Бивши фудбалер Црвене звезде остаје у Аустрији - Радуловић потписао четворогодишњи уговор са Рапидом!

Црногорски фудбалер Андрија Радуловић потписао је четворогодишњи уговор са Рапидом из Беча.

Радуловић се у фебруару придружио Рапиду као позајмљени играч новосадске Војводине, а укупно је на 18 утакмица постигао три гола за бечки тим. Овај 22-годишњи нападач каријеру је почео у Црвеној звезди, где је постигао гол у свом првом наступу у јуну 2020. године. Као играч Звезде био је на позајмицама у Графичару, Младости ГАТ и Раднику из Сурдулице, да би од 2023. године носио дрес Војводине (60 утакмица, девет голова). За репрезентацију Црне Горе дебитовао је

Повезане вести »

Кључне речи

Спорт, најновије вести »