„Стефана Томића терете за тероризам“: Адвокатица приведеног студента добила потврду да је он у полицији у Палати Србија (ВИДЕО)
Нова 24.06.2025 | Аутор: Јелена Булајић

Љиљана Боројевић, адвокатица приведеног студента Физичког факултета Стефана Томића, саопштила је вечерас окупљаним грађанима да полиција њеног клијента терети за тероризам и рушење уставног поретка.
Она је само кратко рекла да је задржан у Одељењу за тероризам МУП-а Србије, који се налази у Палати Србија у Булевару Михајла Пупина. А пост схаред би Гаврило Андрић (@гаврилоандриц) Због тога су се грађани и студенти окупљени испред зграде МУП у Булевару Зорана Ђинђића упутили као Палати Србија. Студенти физике у блокади објавили су да су данас, око 17 часова, два мушкарца, за које су претпоставили да су полицајци у цивилу, пришли студенту Физичког и