Импозантна вила сва у стаклу: Наш фолкер у Црној Гори има кућу од два милиона евра: "Волео бих цео живот да проведем на води"
Блиц 04.07.2025

Певач Милош Бојанић може да се похвали да је певањем успео да заради право богатство, а у његов списак непокретне имовине налази се и кућа надомак Херцег Новог.
Милош Бојанић једном приликом је открио да луксузну некретнину може да прода за два милиона евра, али и да је његова жеља да остатак живота проведе на броду. Такође, наводно је реновирао све по свом укусу и за то дао 200.000 евра. Бојанићева вила се налази у Баошоћима и поседује неколико апартмана. Готово сваки апартман има излазак на терасу ограђену стаклом, а приватност од знатижељних погледа пружа и зид од украсног камена и капија. Иначе, својевремено су у












