“У Београду данас постоји један пешачки прелаз и сви смо га прешли”: Погледајте како је изгледала блокада на Славији у 7 ујутру
Цити магазине 04.07.2025

Београд, јутро, 7 сати. Славија још полуснена, али енергија је већ на ивици кључања. На том месту које би требало да буде симбол саобраћајног реда и урбаног пулса – пешачки прелаз исцртава се као нова линија фронта грађанске непослушности. Да, говоримо о оном прелазу који је до јуче постојао – па нестао – па се вратио. Славија! Уживо! пиц.твиттер.цом/миВИККСгцв9 Првих дана протеста, градске службе су интервенисале – и то не над демонстрантима, већ над белим












