Pevačica stavila na prodaju kuću od: 580.000 evra Posle odustala od toga, a evo kako izgleda unutrašnost, sve sređeno cakum pakum (foto)
Blic pre 9 sati

Sanja Đorđević, poznata folk pevačica, odlučila je pre nekoliko godina da proda svoju raskošnu kuću u Jajincima za 580.000 evra.
Cena je kasnije spuštena na 525.000 evra, ali je porodica na kraju odustala od prodaje. - Jeste, tačno je. Spustili smo cenu. Bila je veća, ali mislim da je ovo skroz okej. Gledali smo da ne bude preterana suma, mi nemamo veliki plac, tako da za ovo naše to je razumna cena. Nigde ne trčim, ne jurim, kad naiđe kupac, onda ćemo i mi da se preselimo. Za sada nigde nisam tražila, ne mogu u velikim zgradama, u gužvi, više volim da sam izolovana,“ izjavila je Sanja za