Срби по Грчкој траже Слободана из Футога, обишли Ставрос уздуж и попреко: "Ради кровове, много симпатичан, има троје мале деце" (фото)
Блиц 31.07.2025

Грчка плажа Акро у Ставросу, овог јула није била само место за купање и сунчање – постала је и позорница једне дирљиве приче о људскости, упорности и великом срцу.
Наиме, Слободан из Футога, отац троје мале деце, изгубио је бурму и ланчић док се купао у Ставросу. У нади да ће их наћи, одмах је кренуо у потрагу, али море тог дана није било на његовој страни. Уморан и разочаран, убрзо је одустао. Ипак, његов познаник Александар ког је тог дана упознао на плажи одлучио је да касније тог дана, заједно са женом, поново зарони и проба да нађе изгубљено - и у томе успео. Целу причу Александар је касније поделио у Фејсбук групи "







