"Делије" једва дочекале да понижавају Партизан на твитеру: Навијачи Црвене звезде уживали у црно-белим сузама и тешким шкотским мукама!

Курир 15.08.2025
"Делије" једва дочекале да понижавају Партизан на твитеру: Навијачи Црвене звезде уживали у црно-белим сузама и тешким…

Болно су навијачи Партизана поднели елиминацију свог вољеног клуба у четвртак вече од Хибернијана - у трећем колу квалификација за Лигу конференција.

Шкотски тим је двомеч у укупном скору решио са 4:3, а реванш у Единбургу попримио је облике озбиљне драме. Партизан је повео са 2:0, па примио гол, али успео да у зауставном времену избори продужетак у коме је пао и остварио јалову победу од 3:2 која није била довољно за пролаз даље. Партизан је тако трећу годину узастопно остао без такмичења у некој од групних фаза европских такмичења, а навијачи Црвене звезде једва су дочекали ново избацивање црно-белих. На

Повезане вести »

Кључне речи

Спорт, најновије вести »