Tinejdžer (16) vozio bez dozvole, pa usmrtio četvoro prijatelja: Ostavio ih u smrskanom automobilu, policija zatekla jezive scene: Horor u Nemačkoj (foto/video)
Blic pre 4 dana

Teška saobraćajna nesreća dogodila se u subotu ujutru, oko 4.30 časova u Severnoj Rajni-Vestfaliji kada je tinejdžer (16), uzeo automobil svojih roditelja i bez vozačke dozvole otišao da vozi prijatelje. Nažalost, četvoro njegovih prijatelja je poginulo - dva 19-godišnjaka, jedna 16-godišnjakinja jedna 14-godišnjakinja iz Kelna.
Tinjedžer (16) je najverovatnije, piše Bild, izgubio kontrolu tokom preticanja motora, te je prilikom vraćanja u traku sleteo s puta, udario u drvo i prevrnuo se više puta. Pretpostavlja se da je hteo da odveze prijatelje kući posle proslave. Navodno su se pre nesreće družili u njegovoj kući, gde su konzumirali alkohol. Kada su vatrogasci stigli na mesto nesreće u mestu Kirten, zatekli su jeziv prizor. Nakon nesreće, vozač se sklonio i sakrio ispod parkiranog