Позирала без бруса, а лице као порцеланска лутка: Овако Александра Николић изгледа пред "Елиту 9": Сви коментаришу њену нову објаву
Блиц пре 25 дана

Победница "Задруге", Александра Николић, недавно је потписала уговор за нову сезону "Елите 9", а осим тога и њена највећа супарница старлета Маја Маринковић такође је потписала уговор и од септембра ће се наћи заједно у Шимановцима у Белој кући.
Како је свима добро познато, Александру Николић је партнер недавно верио и она често на својим мрежама показује колико им је лепо у љубави, а сада је на свом профилу на Инстаграму поделила слику на којој јој лице изгледа као да је порцеланска лутка. Александра је позирала у мајици на пруге, а сви су коментарисали да пред "Елиту 9", која почиње у септембру изгледа никад боље. Александра није носила брустхалтер, имала је дугачке црвене нокте, а косу је зализала.