Миљана Кулић се скинула, преко ње само пешкирић: Након повратка са летовања отишла на масажу, показала како ужива у Нишу(фото)
Блиц 25.08.2025

Миљана Кулић је након што се вратила са одмора из Црне Горе одлучила да посвети време себи, па је тако отишла на масажу.
Миљана је легла на сто за масажу у једном салону у Нишу, а онда замолила запослене да је сниме током уживања. Како се може видети на снимку, она је уживала за све паре, а то је и потврдила описом видеа. - До сада најбоља масажа - написала је она. Иван Маринковић, Жељков отац требало је са Кулићима да иде на море, међутим, то се за сада изјаловило. - Иван је био на рођендану, отишао је сутрадан, није било уплате, није добио хонораре из ријалитија, не жели да иде











