Голф и Поло се враћају - али на струју!

Н1 Инфо 05.09.2025  |  Деутсцхе Велле
Голф и Поло се враћају - али на струју!

Фолксваген жели да своје култне моделе поново изведе на улице.

Али у електричној верзији. То је уједно и потез којим се дистанцира од стратегије бившег директора Херберта Диса. ИД.3, ИД.4, ИД.7 – иако је Фолксваген ове ознаке увео још пре неколико година, многим возачима и даље није сасвим јасно шта се тачно крије иза њих. Због тога су модели често описивани поређењем: ИД.3 је као електрични Голф. ИД.7 је као електрични Пасат. Сада је Фолксваген одлучио да постепено замени бројчане ознаке старим знанцима, преноси ДВ. Први

Повезане вести »

Кључне речи

Свет, најновије вести »