Голф и Поло се враћају - али на струју!
Н1 Инфо 05.09.2025 | Деутсцхе Велле

Фолксваген жели да своје култне моделе поново изведе на улице.
Али у електричној верзији. То је уједно и потез којим се дистанцира од стратегије бившег директора Херберта Диса. ИД.3, ИД.4, ИД.7 – иако је Фолксваген ове ознаке увео још пре неколико година, многим возачима и даље није сасвим јасно шта се тачно крије иза њих. Због тога су модели често описивани поређењем: ИД.3 је као електрични Голф. ИД.7 је као електрични Пасат. Сада је Фолксваген одлучио да постепено замени бројчане ознаке старим знанцима, преноси ДВ. Први






