Чачанин: Напујдали смо их одавде
Н1 Инфо 07.09.2025 | Н1 Београд

Твитераш Александар Селаковић који је данас учествовао на грађанском протесту у Чачку где се упоредо одвијао и скуп против блокада на коју су позвали највиши званичници државе изјавио је да су грађани “напујдали” чланове СНС-а из тог града.
Селаковић истиче да су данашња дешавања у Чачку одраз подела у друштву на “ми” и “они”. “Цела ова кореографија била је усмерена ка провокацији на коју нисмо насели., него смо их лепо напујдали одавде, нисмо им дали да више загађују Чачак. Не бих рекао да смо најурили чланове СНС, него да смо прошетали керове. И да није било полиције не би им се ништа десило. Да су хтели само да прошетају градом, прошетали би са или без полиције”, рекао је он. Коментаришући то што












