Sestra Bojane Maljević je igrala balet u Kanu, neplanirano upisala glumu, slikala se za Plejboj, a nećete verovati čime se danas bavi (FOTO)
Nova pre 12 sati | Autor: Jelena Manojlović

Nakon što je Bojana Maljević krajem devedesetih stekla veliku popularnost, mlađa ćerka poznatog producenta Bojana Maljevića, zakoračila je u svet glume.
Ana Maljević rođena je u Beogradu 1978. godine, a vrlo mlada pokazala je talenat za umetnost. Njena prva ljubav bio je balet, te je u Kanu završila gimnaziju i višu baletsku školu. Međutim, donela je odluku da se vrati u Beograd i 1997. godine upiše FDU. Na klasi prof. Biljane Mašić bila je zajedno sa Bojanom Stefanović, Sonja Kolačarić, Nenadom Stojmenovićem, Vukom Kostićem, Goranom Jevtićem, Rašom Bukvićem i drugima. „Živela sam u internatu, Bojana me je