Prvi javni sukob naprednjaka i socijalista u Užicu
Ozon press 26.09.2025

Jučerašnju sednicu užičke skupštine obeležio je prvi javni i verbalni sukob odbornika SNS i SPS koji čine vladajuću koaliciju u gradu.
Povod za svađu dugogodišnjih koalicionih pratnera bila je rasprava o tome ko je od njih kriv za to što Užice još uvek nema postrojenje za prečišćavanje otpadnih voda, iako je bilo u prilici da ga dobije pre više od deset godina. Svađa je usledila tokom rasprave o poslovanju regionalnog JKP Skrapež i planova od pre nekoliko godina da se takvo postojenje gradi kod Požege – za Užice, Požegu i Arilje, a po jedno manje u Ivanjici i Kosjeriću, odakle bi se dorada suvog

![[VIDEO] Dva štanda, dve poruke. Skup borskih studenata protekao mirno uprkos prisustvu SNS-a](https://nstatic.net/783/41848783lsnxrt.jpg)










