"Убио је бабу и деду који су га хранили": Огласиле се комшије супружника убијених у Деспотовцу: Полиција и даље трага за осумњиченим унуком (видео)
Блиц 28.09.2025

Тела супружника М.Р. (79) и Ж.Р. (76), пронађена су јутрос у једној кући у селу Богава код Деспотовца. Према незваничним информацијама, сумња се да је унук М.М.(39) ножем избо бабу и деду, а потом узео дедин ауто и побегао са лица места. Полиција и даље трага за убицом.
Према незваничним информацијама, осумњичени мушкарац је син старије ћерке брачног пара који је убијен. Како сазнајемо, њихова тела затекла је њихова млађа ћерка која је дошла да их обиђе након што се они неко време нису јављали на телефон. Последњи пут када је успела да их добије, на њихов телефон се јавио унук који је, како се сумња, и извршио ово убиство. Након злочина, према речима добро обавештених извора, он је узео дедин ауто и упутио се ка непознатом












