Односили су дечије књиге Приштинска полиција упала у просторије ‘’Службеног гласника’’, огласила се Српска листа

Дневник 09.09.2025
Односили су дечије књиге Приштинска полиција упала у просторије ‘’Службеног гласника’’, огласила се Српска листа

Данас је у просторије "Службеног гласника“ у Северној Митровици упала косовска полиција, насилно истерала запослене са њихових радних места и одузела службену опрему и хиљаде књига намењених деци.

Овај варварски чин представља наставак систематског притиска и терора који се спроводи над српским народом на Косову и Метохији. Поводом ових дешавања, Српска листа је одржала хитан састанак са запосленима у „Службеном гласнику“. - Том приликом смо им пружили подршку и јасно поручили да неће бити остављени сами. Држава Србија ће наставити да брине о њима, обезбеђујући да нико не остане без својих примања и егзистенције. Овакав однос према радницима и

Прочитајте још

Кључне речи

Политика, најновије вести »