Насловне стране за понедељак, 20. октобар 2025. године

Бета пре 22 дана

 Београдски дневни листови на насловним странама за понедељак, 20. октобар пишу о привођењу Срба на Косову, пљачки Лувра, комеморативном скупу који је најављен 1. новембра у Новом Саду и другим темама.

АЛО - "Курти хапси Србе да би се осветио". "Биће добрих вести у Будимпешти за нашу земљу", преноси Ало изјаву председника Србије Александра Вучића.

БЛИЦ - Лист пише о удесу код Сремске Митровице "Возио пун даблдекер 120 километара на сат пре удеса". "Филмска пљачка Лувра" о упаду лопова у познати париски музеј.

ВЕЧЕРЊЕ НОВОСТИ - "Разбијали врата кућа, приводили редом Србе" о хапшењу седам Срба на Косову. "Опљачкан Лувр, однели накит и драгуље Наполеона" о крађи у Француској. Лист пише о годишњици ослобођења Београда у Другом светском рату.

ДАНАС - "Ко изазове насије 1. новембра - ради за Вучића" о комеморативном скупу поводом обележавања годишњице пада надстрешнице новосадске Железничке станице. Лист пише о маршу новопазарских студената који пешаче до Новог Сада.

ИНФОРМЕР - "Дебакл блокадера". "Дивљао 120 на сат аутобусом пуним људи".

КУРИР - "Шанса у Будимпешти", о најављеном састанку Трампа и Путина. "Велика пљачка", пише Курир о пљачки музеја Лувр.

НОВА - "Министар не сме да сваљује кривицу само на возача" саобраћајни инжењер о тешкој саобраћајној несрећи код Сремске Митровице. Посланица Еколошког устанка Данијела Несторовић у интервјуу за лист каже "Све указује на то да режим спрема насиље 1. новембра".

ПОЛИТИКА - "Приведено па пуштено седам Срба са севера Косова" о хапшењу у Звечану и Зубином Потоку. "У Србији око 250.000 људи пати од депресије", пише лист.

СРПСКИ ТЕЛЕГРАФ - "Халид је требало да умре још пре 9 година". "Возио аутобус смрти". Кошарка, почиње НБА: Јокић креће по прстен.

(Бета, 20.10.2025)

Повезане вести »

Повезане вести »

Кључне речи

Друштво, најновије вести »