Неколико екстремних десничара протествовало испред Српског народног већа у Загребу

Еуроневс 15.11.2025  |  Аутор: Тањуг
Неколико екстремних десничара протествовало испред Српског народног већа у Загребу

Неколико екстремних десничара јутрос је протествовало испред просторија Српског народног већа у Загребу, у име Аутохтоне-Хрватске странке права (А-ХСП).

Скуп је предводио лидер (А-ХСП) Дражен Келеминец, а окупљени су одмах по доласку истакли страначке и хрватске заставе и пуштали музику певача Марка Перковића Томпсона, који у својим песмама и на својим наступима глорификује усташтво, преноси Индекс. Келеминец је најавио и политички концерт 28. децембра испред стана загребачког градоначелника Томислава Томашевића, наводећи да је претходни концерт Томпсону забрањен. Тањуг/ХИНА/Денис Церић Окупљени су изразили

Повезане вести »

Кључне речи

Свет, најновије вести »