Šesti dan štrajka glađu Milomira Jaćimovića: Podneo prijavu policiji, ne oseća se bezbedno zbog jednog kamiona

N1 Info 15.11.2025  |  Sanja Kosović N1 Beograd
Šesti dan štrajka glađu Milomira Jaćimovića: Podneo prijavu policiji, ne oseća se bezbedno zbog jednog kamiona

Autoprevoznik Milomir Jaćimović je ušao u šesti dan štrajka glađu.

Kako javlja reporterka N1, Milomir Jaćimović se šestog dana štrajka glađu oseća dobro, ali je napomenuo da se ne oseća bezbedno, a podneo je i prijavu policiju zbog jednog žutog kamiona koji je ponovo parkiran ispred zgrade Banovine, a bio je tu i drugog dana. Vozač kamiona mu je tad, kako je rekao Jaćimović, prišao, izvinio se i rekao da ga je tu stranka poslala. "Policiji sam podneo prijavu protiv žutog vozila koje je postavljeno. Ljudi su drugog dana skinuli

Povezane vesti »

Ključne reči

Društvo, najnovije vesti »

I u udvorištvu treba naći meru

I u udvorištvu treba naći meru

Radar pre 30 minuta
Glup kao top

Glup kao top

Radar pre 30 minuta
Zaboravi, ako možeš

Zaboravi, ako možeš

Radar pre 29 minuta
Kako nastaju vođe

Kako nastaju vođe

Radar pre 29 minuta