Шпански туристи случајно направили незапамћен хаос у Египту: Морали да дају силне паре за казну, ово никако не смете да радите ако тамо путујете
Курир пре 24 дана

Тројица шпанских туриста пуштена су јуче на слободу након што су испитана због инцидента који се догодио у близини Велике пирамиде у Гизи.
Они су приведени јер су се делимично свукли како би направили, како су навели, шаљиве фотографије за успомену. Сваки од њих морао је да плати кауцију од 5.000 египатских фунти (око 90 евра), преноси Египт Индепендент. Инцидент се догодио када су полицајци током редовне патроле на археолошком налазишту приметили тројицу младића чије им се понашање учинило сумњивим. Када су им пришли, уочили су да се туристи делимично разголићују и фотографишу мобилним телефоном.












