Отац познатог певача је извршио самоубиство. Он пуцао у човека на Врачару, па био у затвору: "То ме је дотукло, кајем се"

Блиц пре 27 дана
Отац познатог певача је извршио самоубиство. Он пуцао у човека на Врачару, па био у затвору: "То ме је дотукло, кајем се"

Током боравка у затвору тренирао је и размишљао о породици, а изашао је у периоду короне Славен се покајао због својих поступака Певач Славен Ђукановић, 2010. године био је претучен након дружења у једном кафићу на Врачару.

Славен Ђукановић, тада је се са пиштољем вратио у кафић и упуцао једног од нападача. Како је једном приликом и сам признао, пиштољ је касније "завршио" у реци, а он је преко алтернативних прелаза отишао у Црну Гору. Међутим, касније је завршио иза решетака. Славен Ђукановић је током периода короне изашао из затвора, а сада се огласио за домаће медије. - Јесте, после мало дужег времена опет сам у Београду. Вратио сам се и желим да се мало више посветим послу,

Повезане вести »

Кључне речи

Забава, најновије вести »