Zavejan Miloš Veliki! Sneg izazvao kolaps širom Srbije: Saobraćaj otežan na ovim putnim pravcima, oglasio se RHMZ - ovi delovi na udaru tokom noći (video)
Kurir pre 10 sati

Snežne padavine koje su zahvatile pojedine delove Srbije, a koje je prethodno najavio Republički hidrometeorološki zavod Srbije (RHMZ), otežavaju odvijanje saobraćaja na više putnih pravaca.
Naime, kako se vidi na snimcima na Instagram stranici 192, saobraćaj na Zlatiboru odvja se otežano usled snega. Takođe, vozači prijavljuju da je na auto-putu Miloš Veliki kod Brđana napadala velika količina snega. Put ka Divčibarama potpuno je zavejan. Vozačima se savetuje dodatni oprez i prilagođavanje brzine uslovima na kolovozu. U brdsko-planinskim krajevima, kao i u nižim predelima jugozapadne i južne Srbije sneg uz formiranje/ povećanje visine snežnog












