Дона и Дејвид из "Беверли Хилса" 35 година касније: Били су златни тинејџ пар, а онда им је живот показао зубе
Курир 07.12.2025 | Жена)

Прошло је већ 35 година откако је премијерно приказана прва епизода најпопуларније тинејџерске серије "Беверли Хилс", коју медији неретко у (полу)шали називају уклетом, пошто су главни јунаци са ове стране камере пролазили кроз разне животне турбуленције.
Двоје нас је и прерано напустило – Лук Пери и Шенон Доерти. Остатак екипе ретко се окупља, али Тори Спелинг и Брајан Остин Грин направили су изузетак и случајно се срели на божићној паради у Холивуду. Дона и Дејвид поново на црвеном тепиху! Додуше, не поводом неког новог заједничког пројекта. Не снима се ни наставак "Беверли Хилса", не би то било то без Бренде и Дилана... Тори Спелинг и Брајан Остин Грин, који су у популарној серији били пар, срели су се на










