Našem pevaču se borili za život, sluh mu trajno oštećen. Od detinjstva čita sa usana, a glasom nikoga ne ostavlja ravnodušnim: "Sudbina je tako htela"
Blic pre 14 sati

Zaposlen je u pozorištu kao deo horskog ansambla i vodi muzičke radionice i školice sporta za decu Morao je da primi injekciju zbog koje mu je oštećen živac Pevač Marko Bogdanić trenutno je takmičar u muzičkom šou programu "Nikad nije kasno" gde je otkrio nepoznate detalje iz privatnog života.
On je o životnim nedaćama i zdravstvenim problemima otvoreno govorio, a na njegovu životnu priču niko nije ostao imun. Markova borba počinje od rođenja - kada je prevremeno rođen zbog čega je dva meseca proveo u inkubatoru. - Bio sam aktivan i na ivici da zagazim u profesionalne vode, ali tu je nastao problem sa povredama. Inače sam rođen kao nedonošče, bio sam šest meseci star, dva meseca sam proveo inkubatoru. Jedva sam preživeo. Da bih preživeo dali su mi neku






