Шест милиона динара за СОС Дечје село "Др Милорад Павловић"
РТВ 10.12.2025 | РТВ

НОВИ САД - Покрајинска влада је на данашњој седници, којој је председавала председница Маја Гојковић, донела одлуку да се са шест милиона динара финансира набавка намештаја за кућице и станове у оквиру Установе за децу и омладину СОС Дечје село "Др Милорад Павловић" у Сремској Каменици.
Овом подршком биће омогућен квалитетнији боравак деце и младих у Дечјем селу. Обезбеђена је и финансијска подршка у износу од 19,8 милиона динара за набавку и уградњу котлова за грејање у Геронтолошком центру Суботица. Такође, са 3,6 милиона динара биће финансирана санација дела крова на објекту Геронтолошког центра Бачка Паланка. На данашњој седници донето је и решење о издвајању 11,5 милиона динара за изградњу пешачко-бициклистичке стазе на обали Великог






