Маја Огњеновић најбољи техничар и светски првак са Скандићијем
Данас 15.12.2025 | ОСС

Савино Дел Бене Скандићи је у свом првом учешћу освојио титулу светског клупског првака, пошто је у финалу Светског првенства клубова у Сао Паулу савладао Просеко Имоко Конељано са 3:1 (30:28, 25:19, 21:25, 25:23).
Финални меч је као први судија водила Српкиња Станислава Симић. Одбојкашица Скандићија Маја Огњеновић је проглашена за најбољег техничара Светског првенства за клубове, док је Екатерина Антропова најбоља играчица (МВП) и најбољи коректор. У мечу за треће место, Осаско Сао Пауло је победио Дентил Прају из Уберландије са 3:0 (25:20, 28:26, 25:19). Бонус видео: Маја Огњеновић добија медаљу и подиже пехар












