Пролетер 21. пут постао шампион државе

Нова 15.12.2025  |  Аутор: Небојша Тодоровић
Пролетер 21. пут постао шампион државе

Рвачи Пролетера из Зрењанина освојили су титулу екипног шампиона Србије у грчко-римском стилу.

На финалном турниру плеј-офа Суперлиге Србије, који је одржан у Кристалној дворани у Зрењанину, Пролетер је заслужено стигао до златне медаље и то му је 21. титула првака државе у богатој историји. Након освајања првог места у лигашком делу такмичења, Зрењанинци су у полуфиналу били бољи од Потисја из Кањиже, док су у финалу савладали Спартак из Суботице резултатом 5:3. Суботичанима је тако припала сребрна медаља, а у борби за бронзано одличје Раднички из

Повезане вести »

Кључне речи

Спорт, најновије вести »