Матуранти Медицинске школе организовали акцију добровољног давања крви

Матуранти Медицинске школе организовали акцију добровољног давања крви

На иницијативу матураната Медицинске школе Зрењанин а у организацији Црвеног крста Зрењанин и Завода за трансфузију крви Војводине, у просторијама Медицинске школе Зрењанин 17. децембра, одржана је, сада већ традиционална, матурантска акција добровољног давања крви.

Акцији добровољног давања крви одазвало се 100 добровољних давалаца, а први пут крв је дало 56 особа. Акцији су се поред матураната Медицинске школе, одазвали професори, запослени и хумани суграђани. Велики је изазов мотивисати младе људе да постану даваоци и зато упућујемо захвалност њиховим професорима, директорки Сањи Кукољ, а посебно овим дивним младим људима великог срца који су се одлучили на овако хумани гест. Посебну захвалност, за мотивацију и

Повезане вести »

Кључне речи

Војводина, најновије вести »