Плажа, палме и базен поред мора Марија Шерифовић показала суви луксуз: Отпутовала у топлије крајеве, ево где се одмара (фото)
Блиц 21.12.2025

Истиче да се у слободно време увек посвећује породици, посебно сину Мариу Марио већ показује љубав према музици, па воли да пева и да игра Певачица Марија Шерифовић већ неко време се одмара у топлијим крајеви, а сада је објавила снимак из шетње.
Сви коментаришу клип у ком се види суви луксуз, а певачица је снимила базене поред мора, палме и плажу, те нема сумње да јој прија да се понекад осами и прошета без игде икога. Марија иначе, сваку прилику користи да буде са сином и породицом, када јој обавезе то дозволе, те је одмор увек прихватљива опција. Иначе, она истиче колико ужива у мајчинству, а недавно је на мрежама поделила снимак сина Мариа који је од мајке и баке наследио љубав према музици. Она је






