Ко напушта Партизан? Карлик Џонс, Двејн Вашингтон, Тајрик Џонс, Вања Маринковић? Тек ће бити врело у 2026. години - ово су потенцијални одласци из Хумске!
Курир пре 11 сати

Иза Партизана је тежак период, а црно-белима прети и опасност да већ на старту 2026. године падну на последње место на табели Евролиге.
Да би се то догодило, Бајерн из Минхена би у петак морао да победи Макаби из Тел Авивиа на свом паркету. Данима уназад спекулише се о одласку Тајрика Џонса, као и о судбини Стерлинга Брауна и Џабарија Паркера. На све то треба додати и лошу форму капитена Вање Маринковића, као и неозбиљну кошарку којом Двејн Вашингтон плени на терену. Поменути тандем је уништио Партизан у поразу од Валенсије у 19. колу (86:73). Црно-беле на лето чека потенцијална нова












