Младић повређен у саобраћајној несрећи у центру Београда: И ове ноћи пуне руке посла за Хитну: интервенисали и због пијаних грађана
Блиц пре 24 дана

Несрећа се догодила у 23:30 часова на углу улица Кнеза Милоша и Немањине Повређени мушкарац је збринут и превезен у Ургентни центар Мушкарац стар 26 година задобио је лакше повреде у саобраћајној несрећи која се синоћ догодила на углу улица Кнеза Милоша и Немањине, речено је Тањугу у Хитној помоћи.
Саобраћајна несрећа се догодила у 23.30 часова, а повређени мушкарац превезен је у Ургентни центар. Током ноћи екипе Хитне помоћи интервенисале су 129 пута, а од тога је 13 интервенција било на јавном месту углавном због особа у алкохолисаном стању. За помоћ су се највише јављали хронични болесници. (Тањуг)












