Rastu Sava i Velika Morava, Srbijavode o vodostaju srpskih reka! Evo kakva je situacija na Dunavu i Tisi. Narednih 7 dana na snazi vanredne mere odbrane.
Dnevnik pre 3 dana

BEOGRAD: U Srbiji su danas vodostaji Dunava i Tise u stagnaciji, a Save i Velike Morave u porastu, objavile su Srbijavode.
Vodostaj Dunava je u stagnaciji i manjem opadanju do Slankamena, nizvodno u porastu sa tendencijom stagnacije i manjeg porasta naredna četiri dana. Vodostaj Tise je u stagnaciji sa tendencijom stagnacije i manjeg kolebanja naredna četiri dana, navodi se u objavi na sajtu preduzeća. Dodaje se da je vodostaj Save u većem porastu sa tendencijom porasta naredna tri dana, zatim stagnacije, dok je vodostaj Velike Morave u umerenom porastu sa tendencijom porasta narednog












