У понедељак седница Републичког штаба за ванредне ситуације

РТС 11.01.2026
У понедељак седница Републичког штаба за ванредне ситуације

Премијер Ђуро Мацут најавио је да ће у понедељак у 12 часова бити одржана седница Републичког штаба за ванредне ситуације, на којој ће бити размотрене даље мере и активности надлежних служби у сузбијању последица временских неприлика.

У објави Владе Србије на Инстаграму наводи се да је Ђуро Мацут обавио телефонске консултације са министрима поводом актуелне ситуације у земљи изазване непогодама. Ситуација се постепено стабилизује на територији Србије, док је, како се тврди, у општини Ивањица обезбеђено стабилно снабдевање електричном енергијом. Влада напомиње да су све надлежне службе непрекидно на терену у циљу нормализације стања и помоћи угроженом становништву, што је, апсолутни

Повезане вести »

Кључне речи

Друштво, најновије вести »