Премијер: Сутра седница Републичког штаба за ванредне ситуације, стање се поправља

Премијер: Сутра седница Републичког штаба за ванредне ситуације, стање се поправља

Седница Републичког штаба за ванредне ситуације, на којој ће бити размотрене даље мере и активности надлежних служби у сузбијању последица временских неприлика, биће одржана у понедељак у 12 часова, најавио је председник Владе Србије Ђуро Мацут.

Премијер је данас, како се наводи у сапштењу, обавио телефонске консултације са министрима поводом актуелне ситуације у земљи изазване непогодама и великим снежним падавинама. У саопштењу је оцењено да се ситуација постепено стабилизује на територији Србије, док је у општини Ивањица обезбеђено стабилно снабдевање електричном енергијом. Наводи се да су све надлежне службе непрекидно на терену у циљу нормализације стања и помоћи угроженом становништву, што је

Повезане вести »

Кључне речи

Друштво, најновије вести »