Ovaj političar je Kasperov otac! Budući svekar Mine Kostić bio predsednik opštine Alibunar, član SPS, a svi kažu da je pljunuti tata (foto)

Kurir pre 1 dan
Ovaj političar je Kasperov otac! Budući svekar Mine Kostić bio predsednik opštine Alibunar, član SPS, a svi kažu da je…

Mane Ćuruvija, poznatiji kao Kasper, našao se u žiži interesovanja javnosti od trenutka kada je započeo vezu sa pevačicom Minom Kostić.

Svakodnevno isplivavaju novi detalji o njegovom privatnom životu, a sada se saznalo da je on sin bivšeg predsednika opštine Alibunar i člana Socijalističke partije Srbije Milana Ćuruvije. Naime, otac Maneta Ćuruvije Kaspera, Milan Ćuruvija je svojevremeno bio predsednik opštine Alibunar i član Socijalističke partije Srbije. Kasper je jednom prilikom govorio o svom ocu, te istakao da je ponosan na njega. - Pričaju da sam sin pokojnog Slavka Ćuruvije, ali moj otac je

Povezane vesti »

Ključne reči

Zabava, najnovije vesti »