Марија Шерифовић на кисеонику: Објавом забринула пратиоце: "Дабогда му сваки дан у кући била зима"

Блиц 14.01.2026
Марија Шерифовић на кисеонику: Објавом забринула пратиоце: "Дабогда му сваки дан у кући била зима"

Истакла је да не ужива у зими и ниским температурама Често истиче колико је син оплеменио њен живот Певачица Марија Шерифовић забринула је фанове када је поделила снимак на којем се види да прима кисеоник.

Иако је болесна, певачица је задржала мисао за хумор те на духовити начин објаснила да због велике хладноће и излазака има респираторних проблема. Марија је пре два дана уживала на журки изненађења коју је Јовани Пајић организовала поводом рођендана, међутим, услед ниских температура и премора, њој је пао имунитет и она се снимила са маском за кисеоник. - Не излазим до новембра 2027. - најпре се нашалила певачица, па потом додала: - Ко воли зиму, да Бог да му

Повезане вести »

Кључне речи

Забава, најновије вести »