Umro pozanti navijač! Smrt Aleksandra Zarića potresla i Zvezdaše i Partizanovce: Bio si gorostas velikog srca i vedrog duha! (foto)
Kurir pre 5 sati

Aleksandar Zarić (39), navijač Zvezdine grupe Heroes, preminuo je, a društvene mreže preplavljene su oproštajima od njega.
Zarić je, navodno, prema pisanju poznanika na društvenim mrežama, preminuo iznenada, u snu, najverovatnije od infarkta. Njegov prerani odlazak iznenadio je poznanike i prijatelje, te su se mnogi na društvenim mrežama, ispod njegove crno bele slike pitali zašto je to tako moralo da bude i šta se uopšte dogodilo mladom čoveku. - Neka počiva u miru naš dobri Aca, brat, prijatelj. Anđeli neka te čuvaju - samo su neki od oproštaja na društvenim mrežama. Od Zarića su se






