(Узнемирујуће) Агенти оборили мушкарца на улицу, а онда га упуцали?! Хорор снимак пуцњаве у Америци кружи интернетом, људи вриштали у паници: "Убили су га!"
Блиц 24.01.2026

Истрага су у току како би се утврдиле околности догађаја Гувернер Минесоте Тим Волц изразио је незадовољство операцијом и затражио њено прекидање Савезни агент Америчке имиграционе службе (ИЦЕ) упуцао је мушкарца (37) јутрос у јужном Минеаполису у Минесоти, потврдили су градски званичници.
Пуцњава се догодила око 9 часова, а на друштвеним мрежама појавио се снимак на ком се види најмање шест маскираних агената како обарају човека на земљу пре него што су пуцају у њега. Према извештајима локалних новинара и видео-снимцима који се појављују на интернету, више савезних агената било је укључено у физички сукоб са мушкарцем пре него што је дошло до пуцњаве, а мушкарац је виђен како лежи без свести на улици док су хитне службе интервенисале. У












