Jeziv snimak tuče Zverski su isprebijali mladića na ovoj benzinskoj pumpi šutirali ga na zemlji i skakali mu po glavi (video)
Dnevnik pre 5 sati

Tinejdžer iz Arkanzasa nalazi se iza rešetaka, a drugi muškarac je u bolnici sa teškim povredama, nakon što je snimak brutalne tuče na lokalnoj benzinskoj stanici prošlog vikenda postao viralan, prenosi Fox News.
Policajci Policijske uprave Hot Springs reagovali su na poziv sa benzinske stanice Circle K na Malvern aveniji u gradu Hot Springs u Arkanzasu, koji se nalazi oko 88 kilometara od Litl Roka, oko 23.30 časova u subotu, 17. januara, preneo je FOX 16. Po dolasku na lice mesta, policija je pronašla 20-godišnjeg Nou Epersona bez svesti, sa višestrukim povredama, navodi taj medij. Prema policijskom izveštaju do kojeg je došao FOX 16, tuča je izbila između dve grupe na






