Градоначелник Мићин са министром информисања и телекомуникација: Велики број медија на територији града, редовни јавни конкурси за подршку медијима
Дневник 29.01.2026

Градоначелник Новог Сада Жарко Мићин састао се са министром информисања и телекомуникација Борисом Братином у Градској кући у Новом Саду.
Састанку је присуствовала и чланица Градског већа за културу Маја Черемиџић Шаиновић, као и шеф Кабинета Министра Лазар Павловић и саветник министра Перко Матовић. Током састанка истакнуто је да на територији Новог Сада делује велики број медија, међу којима је и Јавна медијска установа Радио телевизија Војводине која прави програм на 16 језика. Уз то, истакнуто је да Град редовно расписује јавне конкурсе за подршку медијима, који обухватају пројекте којима се







