Градоначелник Мићин са министром информисања и телекомуникација: Велики број медија на територији града, редовни јавни конкурси за подршку медијима

Дневник 29.01.2026
Градоначелник Мићин са министром информисања и телекомуникација: Велики број медија на територији града, редовни јавни…

Градоначелник Новог Сада Жарко Мићин састао се са министром информисања и телекомуникација Борисом Братином у Градској кући у Новом Саду.

Састанку је присуствовала и чланица Градског већа за културу Маја Черемиџић Шаиновић, као и шеф Кабинета Министра Лазар Павловић и саветник министра Перко Матовић. Током састанка истакнуто је да на територији Новог Сада делује велики број медија, међу којима је и Јавна медијска установа Радио телевизија Војводине која прави програм на 16 језика. Уз то, истакнуто је да Град редовно расписује јавне конкурсе за подршку медијима, који обухватају пројекте којима се

Повезане вести »

Кључне речи

Војводина, најновије вести »